2016 – 2018

Datum Wedstrijd Categorie Renner Uitslag
2018:
 50+
  50+
  50+
  50+
  50+
  50+
  50+
 15-04  zomoco Spijkenisse   50+  Michéle Somers  6
 14-04  Amersfoort   50+  Ralph Greupink  2
14-04 Amersfoort 60+ Willem Hus 2
 14-04  Amersfoort   50+  Peter Haas 30
 08-04  Ahoy Rotterdam   50+  Theo Leenderts  5
08-04 Ahoy Rotterdam 60+ Willem Hus 1
 08-04  Ahoy Rotterdam   50+  Ralph Greupink  6
 08-04  Ahoy Rotterdam   50+  Frank Nijssen  27
 08-04  Someren-Heide   50+  Michéle Somers  2
 01-04  Rijsbergen   50+  Theo Leenderts  8
 01-04  Rijsbergen   50+  Michéle Somers  13
 31-03  Almelo   50+  Marius van Breda 9
 31-03 Almelo   50+  Ralph Greupink 2
 25-03 zomoco – Maassluis   50+  Theo Leenderts  1
 24-03  Nieuwkuijk   50+  Ralph Greupink  13
 24-03  Nieuwkuijk   50+  Michéle Somers  12
 24-03  Nieuwkuijk  50+  Frank Nijssen  9
 24-03  Nieuwkuijk   50+  Theo Leenderts  1
 11-03  de Waardpolder  50+  Ralph Greupink  23
 11-03  de Waardpolder  50+  Marius van Breda  9
 11-03  de Waardpolder  50+  Frank Nijssen  20
 10-03  Amsterdam  50+  Frank Nijssen
 10-03  Amersfoort  50+  Marius van Breda  6
 10-03  Amersfoort  50+  Ralph Greupink  7
 10-03  Amersfoort  60+  Willem Hus  3
 07-01  NK Masters – Baan  50+  Michéle Somers  7
 07-01  NK Masters – Baan  50+  Frank Nijssen  8
 07-01  NK Masters – Baan  50+  Ralph Greupink  4
 2017:
 16-10  EK Mallorca (ES)  Masters 50+  Frank Nijssen  1
 8-10  Sluitingskoers Sloten  Masters 50+  Frank Nijssen  7
 8-10  Sluitingskoers Sloten  Masters 50+  Theo Leenderts  9
 1-10  Sluitingskoers Excelsior  Masters 50+  Frank Nijssen  1
30-09 (BE) Masters 60+ Willem Hus 7
 24-09  Lisse  Masters 50+  Frank Nijssen  9
 24-09  Lisse  Masters 50+  Ralph Greupink  19
 23-09  Ahoy – zestienhoven  Masters 50+  Peter Haas  16
 23-09  Ahoy – zestienhoven  Masters 50+  Ralph Greupink  17
 23-09  Ahoy – zestienhoven  Masters 50+  Frank Nijssen  9
 23-09  Ahoy – zestienhoven  Masters 60+  Willem Hus  3
 17-09  Nedereindseberg Masters 50+  Ralph Greupink  9
 17-09  ZoMoCo – Swift  Sportklasse / Masters  Theo Leenderts  3
 17-09  Nedereindseberg  Masters 50+  Frank Nijssen  1
16-09 Sloten Masters 560+  Ralph Greupink  3
 10-09  ZoMoCo – Spartaan  Sportklasse / Masters  Theo Leenderts  3
 10-09  Ronde van Lisse  Masters 50+  Frank Nijssen  21
 10-09  Semmerzake (BE)  Masters 40+  Michéle Somers  DNF
 09-09  Berkel  Masters 50+ Frank Nijssen  6
 09-09  Berkel  Masters 50+ Theo Leenderts  3
 03-09  Uithoorn  Masters 50+  Willem Hus  5
 03-09  Uithoorn  Masters 50+  Frank Nijssen  10
 03-09  Uithoorn  Masters 50+  Theo Leenderts  7
 02-09  Calfven  Masters 40+  Michéle Somers  12
 02-09  Amersfoort  Masters 60+  Willem Hus  5
 02-09  Amersfoort  Masters 50+ Ralph Greupink  6
 02-09  Amersfoort  Masters 50+ Theo Leenderst  4
 02-09  Amersfoort  Masters 50+  Frank Nijssen  2
 27-08  Trias clubkampioenschap  Sportklasse – tijdrit  Michéle Somers  1
 27-08  Trias clubkampioenschap  Sportklasse – criterium  Michéle Somers  2
 27-08  Trias clubkampioenschap  Sportklasse – criterium  Willem Hus  1
 27-08 Trias clubkampioenschap  Sportklasse (alg. klassement)  Michéle Somers  1
 27-08  Gouda  Masters 50+  Theo Leenderts  25
 27-08  Gouda  Masters 50+  Peter Haas  22
26-08  Nieuwpoort  Masters 50+  Theo Leenderts  12
 26-08  Nieuwpoort  Masters 50+  Ralph Greupink  10
26-08  Hengstdijk Masters 60+ Willem Hus 8
 26-08 Zuidland Masters/sportklasse Michéle Somers 21
26-08 Zuidland Masters/sportklasse Laurens Koster 7
25-08  Radweltpokal (AU) Masters 50+ Frank Nijssen 11
 20-08 Spaarnwoude Masters 60+ Willem Hus  –
 20-08  Spaarnwoude Masters 50+ Ralph Greupink 9
 20-08  Merelbeke (BE)  Masters 40+ Michéle Somers 8
 20-08  Ronde v Pijnacker  Masters 40+ Laurens Koster 3
19-08 Grote prijs der Firma La Linea (AU) Masters 50+ Frank Nijssen 2
 19-08  nacht van s’Gravendeel  Sportklasse/40+ Michéle Somers 9
 13-08  Achterveld  Masters 60+  Willem Hus 1
 13-08  Grote Prijs Balk – Soten  Masters 50+  Ralph Greupink  6
 13-08  Grote Prijs Balk – Soten  Masters 50+  Theo Leenderts 1
 12-08 Rond de Graaf  Amateurs  Michéle Somers  9
 05-08   WK ICF – Dijon  Masters 40+  Michéle Somers  7
 05-08   WK ICF – Dijon  Masters 50+  Frank Nijssen  6
 05-08  WK ICF – Dijon  Masters 60+  Willem Hus  6
 02-08  3 Daagse Sloten  Masters 50+  Theo Leenderts  3
 02-08  3 Daagse Sloten  Masters 50+  Ralph Greupink  4
 02-08  3 Daagse Sloten  Masters 50+  Frank Nijssen  23
 01-08  3 Daagse Sloten  Masters 50+  Theo Leenderts  3
 01-08  3 Daagse Sloten  Masters 50+  Ralph Greupink  4
 01-08  3 Daagse Sloten  Masters 50+  Frank Nijssen  20
 31-07  3 Daagse Sloten  Masters 50+  Theo Leenderts  1
 31-07  3 Daagse Sloten  Masters 50+  Ralph Greupink  3
 31-07  3 Daagse Sloten  Masters 50+  Frank Nijssen  21
 31-07  Bazel – (BE)  Masters 60+  Willem Hus  9
 30-07  Amsterdam – Sloten  Masters 60+  Willem Hus  4
 30-07  Amsterdam – Sloten  Masters 50+  Theo Leenderts  11
 30-07  Amsterdam – Sloten  Masters 50+  Ralph Greupink  19
 30-07 Amsterdam – Sloten  Masters 50+  Frank Nijssen  3
 29-07  Beverwijk  Masters 50+  Ralph Greupink  18
 29-07  Beverwijk  Masters 50+  Frank Nijssen  3
 26-07  Alblasserdam  Sportklasse  Michéle Somers  9
 23-07  NK bwf – Breda  Masters 40+  Michéle Somers  11
 23-07  Lisse  Masters 50+  Theo Leenderts  3
 23-07  Lisse  Masters 50+  Ralph Greupink  13
 23-07  Lisse  Masters 50+  Frank Nijssen  8
 22-07  Alphen ad Rijn  Masters 50+  Theo Leenderts  3
 22-07  Alphen ad Rijn  Masters 50+  Ralph Greupink  13
 22-07  Alphen ad Rijn  Masters 50+  Frank Nijssen  6
 16-07  ZoMoCo – de Spartaan  Masters 40+  Michéle Somers  5
 16-07  Clubkampioenschap – Veteranen +  Masters 50+  Ralph Greupink  34
 16-07  Clubkampioenschap – Veteranen +  Masters 50+  Theo Leenderts  25
 16-07  Clubkampioenschap – Veteranen +  Masters 50+  Frank Nijssen  3
 16-07  Clubkampioenschap – Veteranen +  Masters 50+  Peter Haas  28
 15-07  NK Tijdrijden – Nijenveen  Masters 50+  Ralph Greupink  32
 15-07  Ronde van Yerseke  Masters 40+  Michéle Somers  5
 9-07  Sloten – Amsterdam  Masters 40+  Willem Hus  8
 9-07  Papendal  Masters 50+  Ralph Greupink  21
 9-07  Papendal  Masters 50+  Frank Nijssen  3
 8-07  Amersfoort  Masters 60+  Willem Hus  15
 8-07  Amersfoort Masters 50+  Frank Nijssen  6
 8-07  Amersfoort  Masters 50+  Ralph Greupink  19
 8-07  Abbenbroek  Sportklasse / Amateurs  Michéle Somers  56
 7-07  Heikensand  Masters 40+  Michéle Somers  7
 2-07  Zutphen  Masters 50+  Ralph Greupink  11
 1-07  Middelharnis  Masters 40+ / Sportklasse  Michéle Somers  4
 25-06  Warmhuizen  Sportklasse Laurens Koster 2
 25-06  Gouda  Masters 50+ Frank Nijssen 8
 25-06  Gouda  Masters 50+ Peter Haas 10
 25-06  Ovezande  Masters 40+ Michéle Somers  6
 20-06  Maassluis  Masters 40+ Michéle Somers  12
 18-06  Zoeterwoude  Masters 40+/Amateurs Laurens Koster  DNF
 18-06  HSC de Bataaf  Masters 40+ Frank Nijssen  15
 18-06  HSC de Bataaf  Masters 40+ Ralph Greupink  21
 18-06  ZoMoCo – de Coureur  Masters 40+  Theo Leenderts
 18-06  Aardenburg  Masters 40+  Michéle Somers  4
 17-06  Colijnsplaat  Masters 40+  Michéle Somers 7
17-06  Rijswijk  Masters 50+  Frank Nijssen  4
 17-06  Rijswijk  Masters 50+  Ralph Greupink  14
 17-06  Rijswijk  Masters 50+  Theo Leenderts  7
15-06  Utrecht  Masters 50+  Frank Nijssen  6
 15-06  Utrecht  Masters 50+  Ralph Greupink  13
 11-06  NK  Masters 60+ Willem Hus 10
 11-06  NK  Masters 50+ Peter Haas 60
 11-06  NK  Masters 50+ Ralph Greupink 70
 11-06  NK  Masters 50+ Frank Nijssen 2
 11-06  NK  Masters 50+ Theo Leenderts 34
 11-06  NK  Masters 40+ Michéle Somers 16
 11-06  NK  Masters 40+ Laurens Koster 9
 08-06  Zaamslag  Masters 40+  Theo Leenderts  14
 08-06  Zaamslag  Masters 40+  Michéle Somers  6
 06-06  Axel  Masters 40+ Michéle Somers  5
 05-06  DK Noord-Holland  Masters 50+ Frank Nijssen 30
 05-06  DK Zuid-Holland  Masters 60+ Willem Hus 2
 05-06  DK Zuid-Holland  Masters 50+ Theo Leenderts 2
 05-06  DK Zuid-Holland  Masters 40+ Michéle Somers 3
 05-06  DK Zuid-Holland  Masters 40+ Laurens Koster 2
 04-06  de Courour  Masters 40+  Peter Haas  15
 04-06  de Coureur  Masters 40+  Frank Nijssen  27
 04-06  de Coureur  Masters 40+  Theo Leenderts  7
 04-06  de Coureur  Masters 50+  Willem Hus  3
 03-06  Papendrecht  Masters 40+  Laurens Koster  1
 1-06  Nedereindswberg  Masters 50+  Ralph Greupink 17
 1-06  Nedereindswberg  Masters 50+  Frank Nijssen  8
 1-06  Nedereindseberg Masters 50+ Theo Leenderts  4
28-05 Spaarnwoude Masters 60+ Willem Hus 1
28-05 Exel Masters 50+ Frank Nijssen 9
27-05 Amersfoort Masters 50+ Ralph Greupink 20
27-05 Amersfoort Masters 50+ Theo Leenderts 6
26-05 Herdersem(BE) Masters 60+ Willem Hus 5
25-05 Oetingen (BE) Masters 60+ Willem Hus 7
25-05 Wemeldingen Masters 40+ Michéle Somers 5
21-05 Eksaarde (BE) Masters 40+ Michéle Somers 8
21-05 Eksaarde (BE) Masters 50+ Theo Leenderts 13
21-05 Woerden Masters 60+ Willem Hus 1
21-05 Aalten Masters 50+ Ralph Greupink 40
21-05 Aalten Masters 50+ Frank Nijssen 3
20-05 Alphen ad Rijn Masters 50+ Ralph Greupink 11
20-05 Alphen ad Rijn Masters 50+ Frank Nijssen 3
20-05 Alphen ad Rijn Masters 60+ Willem Hus 8
20-05 Katendrecht Sportklasse/Masters 40+ Theo Leenderts 17
18-05 Nedereindseberg Masters 60+ Willem Hus 2
18-05 Nedereindseberg Masters 50+ Ralph Greupink 9
18-05 Nedereindseberg Masters 50+ Peter Haas 10
18-05 Nedereindseberg Masters 50+ Willem Hus 13
18-05 Nedereindseberg Masters 50+ Frank Nijssen 4
14-05 ZoMoCo – Ahoy Master 40+ Ralph Greupink ?
14-05 ZoMoCo – Ahoy Master 40+ Theo Leenderts 3
14-05 ZoMoCo – Ahoy Masters 40+ Michéle Somers 8
14-05 Assen Masters 50+ Frank Nijssen 30
14-05 Hoeven Masters 60+ Willem Hus  ?
07-05 Nieuwkuijk Masters 50+ Frank Nijssen 10
07-05 Nieuwkuijk Masters 50+ Peter Haas 6
07-05 Leiden Masters 60+ Willem Hus 3
06-05 Sloten – Amsterdam Masters 50+ Ralph Greupink 8
30-04 Nedereindseberg Masters 50+ Ralph Greupink 17
30-04 Nedereindseberg Masters 50+ Frank Nijssen 8
30-04 Haags Wielerdag Sportklasse / 40+ Willem Hus DNF
30-04 Haags Wielerdag Sportklasse / 40+ Michéle Somers 6
30-04 ZoMoCo – Puttershoek Masters Theo Leenderts 1
29-04 Veenendaal 50+ Frank Nijssen 12
29-04 Veenendaal 50+ Ralph Greupink 8
 29-04 Veenendaal 60+ Willem Hus 11
 29-04 Rilland 40+ Michéle Somers 12
27-04  Konings ronde Sloten 50+ Frank Nijssen 28
27-04 Konings ronde Sloten 50+ Theo Leenderts 60
27-04 Konings ronde Sloten 50+ Ralph Greupink 24
27-04 Ronde van s’gravendeel Sportklasse michéle Somers 8
24-04 Doetichem 50+ Frank Nijssen 5
24-04 Doetichem 50+ Ralph Greupink 3
24-04 ZoMoCO – Trias Masters Michéle Somers 4
24-04 ZoMoCO – Trias Masters Willem Hus 20
22-04 Uithoorn 50+ Frank Nijssen 3
22-04 Uithoorn 50+ Theo Leenderts 12
22-04 Uithoorn 50+ Ralph Greupink 21
22-04 Uithoorn 60+ Willem Hus 6
19-04 Lunjebord – Friesland Tijdrit – Masters Ralpg Greupink 6
 19-04 Grote Koppert Biolocical System Sportklasse Theo Leenderts  3
15-04 Almelo 50+ Ralph Greupink 13
15-04 Almelo 50+ Frank Nijssen 10
09-04 Ahoy 50+ Ralph Greupink 22
09-04 Ahoy 50+ Frank Nijssen 15
09-04 Ahoy 50+ Peter Haas 7
09-04 Ahoy 60+ Willem Hus 8
08-04 28ste Sint Josef Klassieker 40+ Michéle Somers 7
08-04 Amersfoort 50+ Theo Leenderts 12
08-04 Amersfoort 50+ Frank Nijssen 1
08-04 Amersfoort 60+ Willem Hus 1
26-03 Spijkenisse 50+ Frank Nijssen 12
26-03 Spijkenisse 50+ Ralph Greupink DNF
26-03 Spijkenisse 60+ Willem Hus 8
25-03 Nieuwkuijk 50+ Ralph Greupink 16
25-03 Nieuwkuijk 50+ Frank Nijssen 15
25-3 Nieuwkuijk 60+ Willem Hus 7
19-03 Ahoy 50+ Peter Haas 20
19-03 Ahoy 50+ Ralph Greupink 19
19-03 Ahoy 50+ Theo Leenderts 9
19-03 Ahoy 50+ Frank Nijssen 7
19-03 Ahoy 60+ Willem Hus 6
18-03 Amersfoort 50+ Ralph Greupink 22
18-03 Amersfoort 50+ Frank Nijssen 8
18-03 Amersfoort 60+ Willem Hus 11
18-03 België 50+ Theo Leenderts 4 / 15e overal
 18-03  België  40+ Michéle Somers  7 / 8e overal
 12-03  Haarlem  50+  Frank Nijssen  37
 12-03  Haarlem  50+  Theo Leenderts 15
05-03 Haags Kampioenschap 50+ Frank Nijssen 15
05-03 Haags Kampioenschap 50+ Theo Leenderts 19
05-03 Haags Kampioenschap 50+ Ralph Greupink 18
05-03 Haags Kampioenschap 50+ Willem Hus 8
05-03 Haags Kampioenschap Sportklasse Michéle Somers 1
08-01 NK MASTERS 50+ Peter Haas 8
08-01 NK MASTERS 50+ Theo Leenderts 4
08-01 NK MASTERS 50+ Ralph Greupink 3
08-01 NK MASTERS 40+ Laurens Koster 8
08-01  NK MASTERS 40+ Michéle Somers 3
 OKT:
Eindklassement 60+ Willem Hus 2
15-10 Beveren (B) 50+ Frank Nijssen 22
15-10 Beveren (B) 60+ Willem Hus 8
9-10 Sloten 60+ Willem Hus 2
9-10 Sloten 50+ Ralph Greupink 4
9-10 DT-opening parcours 50+ Frank Nijssen 1
2-10 Omloop vd Bollestreek 60+ Willem Hus 1
2-10 Omloop vd Bollestreek 50+ Frank Nijssen 6
SEPT:
Ahoy – eindklassement 60+ Willem Hus 3
25-09 Lisse Sportklasse Laurens Koster 5
24-09 Ahoy 60+ Willem Hus 4
24-09 Ahoy 50+ Theo Leenderts 4
24-09 Rotterdam-Noord Sportklasse Laurens Koster 4
18-09 Hillegom Sportklasse Laurens Koster 1
17-09 Ahoy 50+ Peter Haas
17-09 Ahoy 60+ Willem Hus 4
10-09 Deventer 50+  Peter Haas 15
 03-09 Dordrecht Sportklasse Laurens Koster 8
AUG :
28-08 Excelsior – Gouda 50+ Frank Nijssen 20
28-08 Excelsior – Gouda 50+ Peter Haas 29
27-08 Zuidland 40+ Laurens Koster DNF
26-08 WK – Oostenrijk 50+ Frank Nijssen DNF
24-08 Excelsior – Gouda all cat. Peter Haas 6
20-08 Pijkacker 40+ Theo Leenderst DNF
20-08 Pijnacker 40+ Laurens Koster 12
20-08 Hansweert 40+ Michéle Somers DNF
20-08 st Johan – Oostenrijk 50+ Frank Nijssen 7
20-08 Sloten – Gouda 50+ Ralph Greupink 3
18-08 rwc Ahoy all cat. Theo Leenderts 5
16-08 rwc Ahoy all cat. Theo Leenderts 8
16-08 rwc Ahoy all cat. Michéle Somers 9
14-08 NK – BWF 40+ Theo Leenderts
14-08 Sloten  – Amsterdam 60+ Willem Hus
14-08 Sloten  – Amsterdam 50+ Ralph Greupink 22
13-08 Nieuwkuik 60+ Willem Hus 3
13-08 Nieuwkuik 50+ Ralph Greupink 17
11-08 Brakel 60+ Willem Hus 3
10-08 Excelcior – Gouda all cat. Peter Haas 8
09-08 rwc Ahoy Sportklasse Michéle Somers 5
09-08 rwc Ahoy Sportklasse Theo Leenderts 1
08-08 de Mol – Dordrecht all cat. Michéle Somers 6
08-08 de Mol – Dordrecht all cat. Theo Leenderts 3
07-08 Oostzaan Sportklasse Laurens Koster 6
06-08 Amersfoort 50+ Ralph Greupink 26
06-08 Amersfoort 50+ Frank Nijssen 5
06-08 Amersfoort 60+ Willem Hus 1
04-08 Brakel 60+ Willem Hus 2
04-08 Oostvoorne Sportklasse/Amateurs Michéle Somers 32
Eindklassement 50+ Frank Nijssen 9
03-08 Santpoort Noord Sportklasse Laurens Koster 4
02-08 Sloten – Amsterdam  50+ Frank Nijssen 2
JULI :
31-07 Alphen 60+ Willem Hus 3
31-07 Alphen 50+ Frank Nijssen 6
30-07 Lisse 60+ Willem Hus 3
30-07 Lisse 50+ Frank Nijssen 18
29-07 Beveren (BE) 40+ Theo Leenderts 46
28-07-2016 Ronde van Brakel 60+ Willem Hus 6
27-07-2016 Ronde van Alblasserdam Sportklasse/40+ Michéle Somers 20
27-07-2016 Ronde van Alblasserdam Sportklasse/40+ Laurens Koster 1
25-07-2016 Zomeravond competie wv amsterdam 40+ Theo Leenderts 1
25-07-2016 Zomeravond competie wv amsterdam 40+ Michéle Somers 4
25-07-2016 Zomeravond competie wv amsterdam 50+ Ralph Greupink 1
25-07-2016 Zomeravond competie wv amsterdam 50+ Frank Nijssen 2
25-07-2016 Zomeravond competie wv amsterdam 50+ Willem Hus 6
24-07-2016 ZoMoCo – Ahoy 40+ Theo Leenderts 28
21-07-2016 Zomeravond competie wv amsterdam 50+ Frank Nijssen 1
23-07-2016 Ochten Sportklase/40+ Michéle Somers 29
21-07-2016 Zomeravond competitie – Ahoy div Michéle Somers 4
21-07-2016 BE 60+ Willem Hus 4
20-07-206 BE 60+ Willem Hus
20-07-2016 Westkapelle 40+ Theo Leenderts DNF
20-07-2016 Westkapelle 40+ Michéle Somers DNF
18-07- de Mol  – Traningswedstrijd div.cat. Theo Leenderts 6
18-07-2016 de Mol  – Traningswedstrijd div. cat. Michéle Somers 5
17-07-2016 Kampioenschap Veteranen 50+ Frank Nijssen 12
17-07-2016 Kampioenschap Veteranen 60+ Willem Hus 2
16-07-2016 Middelharnis Sportklasse Theo Leenderts 30
16-07-2016 Middelharnis Sportklasse Michéle Somers 25
14-07-2016 Ahoy – finale 6 daagse amateurs Amateurs Theo Leenderts 6
12-07-2016 Ahoy Sportklasse Michéle Somers 8
12-07-2016 Ahoy Sportklasse Theo Leenderts 5
10-07-2016 Lepelstraat – Brabant BWF 40/50/60+ Willem Hus 14 / 3
9-07-2016 Veenendaal 50+ Frank Nijssen 9
9-07-2016 Veenendaal 60+ Willem Hus 4e
9-07-2016 Heikenszand 40+ Michéle Somers 17
9-07-2016 Heikenszand 40+ Theo Leenderts 9
05-07-2016 Ahoy – Traningswedstrijd Sportklasse Theo Leenderts 1
03-07-2016 Veenendaal 50+ Frank Nijssen 17
03-07-2016 Veenendaal 60+ Willem Hus 9
03-07-2016 Kralingen combi sportkl/ama Michéle Somers DNF
03-07-2016 Kralingen combi sportkl/ama Theo Leenderts DNF
03-07-2016 Ahoy 60+ Willem Hus 3
02-07-2016 Barendrecht Sportklasse Theo Leederts 25
02-07-2016 Barendrecht Sportklasse LaurensKoster 1
  JUNI:      
26-06-2016 Gouda 60+ Willem Hus 2
26-06-2016 Gouda 50+ Frank Nijssen 13
26-06-2016 Gouda 50+ Peter Haas 25
25-06-2016 Amersfoort 60+ Willem Hus 7
19-06-2016 Gouda A+B Klasse Peter Haas
19-06-2016 Utrecht – Maliebaan 60+ Willem Hus 3
19-06-2016 ZoMoCo – de Coureur 40+ Theo Leenderts 37
19-06-2016 Haarlem – Waardpolder 50+ Frank Nijssen 11
12-06-2016 Eibergen 60+ Willem Hus 7
12-06-2016 Eibergen 50+ Frank Nijssen 11
11-06-2016  NK – Middelharnis 60+ Willem Hus  1
11-06-2016 NK – Middelharnis 50+ Frank Nijssen DNF
11-06-2016 NK – Middelharnis 40+ Laurens Koster 14
11-06-2016 NK – Middelharnis 40+ Theo Leenderts 45
11-06-2016 NK – Middelharnis 40+ Michéle Somers DNF
05-06-2016 Woerden 60+ Willem Hus
05-06-2016 Ovezande 40+ Theo Leenderts 9
05-06-2016 Ovezande 40+ Michéle Somers 10
05-06-2016 Exel Sportklasse Frank Nijssen 35
04-06-2016 Nieuwkuijk 60+ Willem Hus 3
04-06-2016 Nieuwkuijk  50+ Frank Nijssen 4
04-06-2016 Papendrecht  Sportklasse Laurens Koster 5
04-06-2016 Papendrecht  Sportklasse Theo Leenderts 16
04-06-2016 Papendrecht  Sportklasse Michéle Somers DNF
  MEI :      
 29-05-2016 Omloop van Wervershoof Sportklasse Laurens Koster 5
29-05-2016 ZoMoCo – Spartaan – Rijswijk 40+ Theo Leenderts 1
29-05-2016 Uithoorn 50+ Frank Nijssen 1
29-05-2016 Uithoorn 60+ Willem Hus
28-05-2016 Rijssen 60+ Willem Hus 2
22-05-2016 Kasteel ronde Hill 60+ Willem Hus
22-05-2016 Aalten 50+ Frank Nijssen 5
21-05-2016 Ronde van Katendrecht 40+ Michéle Somers 22
21-06-2016 Ronde van Katendrecht 40+ Theo Leenderts 19
21-05-2016 Ronde van Katendrecht 40+ Laurens Koster 6
21-05-2016 Amersfoort 60+ Willem Hus 1
21-05-2016 Amersfoort 50+ Frank Nijssen 14
 20-05-2016 Nedereindseberg 50+ Frank Nijssen
16-05-2016 Districtkampioenschap – Den Helder 50+ Frank Nijssen 3
16-05-2016 Districtkampioenschap – zuid-holland 60+ Willem Hus 1
16-05-2016 Districtkampioenschap – zuid-holland 40+ Michéle Somers 9
16-05-2016 Districtkampioenschap – zuid-holland 40+ Theo Leenderts 4
16-05-2016 Districtkampioenschap – zuid-holland 40+ Laurens Koster 2
15-05-2016     Frank Nijssen 10 
15-05-2016 Haagse Wielerdag  Sportklasse Michéle Somers 12
15-05-2016 Haagse Wielerdag  Sportklasse Theo Leenderts 18
15-05-2016 Maassluis  50+ Peter Haas 6
08-05-2016 ZoMoCo – Puttershoek  40+ Michéle Somers 7
08-05-2016 ZoMoCo – Puttershoek  40+ Theo Leenderts 4
08-05-2016 Spijkenisse  50+ Frank Nijssen 16
08-05-2016 Woerden  60+ Willem Hus 3
06-05-2016 Beveren (BE) 40+ Michéle Somers 22
06-05-2016 Beveren (BE) 60+ Willem Hus 5
05-0-2016 Nedereindseberg 60+ Willem Hus 1
05-05-2016 Wemeldingen  40+ Michéle Somers 8
01-05-2016  ZoMoCo – Swift  Sportklasse Theo Leenderts 1
01-05-2016 ZoMoCo – Swift  Sportklasse Michéle Somers 2
01-05-2016 Amsterdam – Sloten  50+ Frank Nijssen 18
01-05-2016 Amsterdam – Sloten  60+ Willem Hus 1
  APRIL :      
 30-04-2016 Rilland  40+ Michéle Somers 22
 30-04-2016 Amersfoort  50+ Frank Nijssen 18
 27-04-2016 Amsterdam – Sloten  50+ Frank Nijssen 49
 24-04-2016  ZoMoCo – Trias Sportklasse Michéle Somers 5
 24-04-2016 Utrecht  50+ Frank Nijssen  8
 24-04-2016 Utrecht  60+ Willem Hus 1
 20-04-2016 Grote prijs Koppert Biological – R’dam Sportklasse Laurens Koster 3
 20-04-2016 Grote prijs Koppert Biological – R’dam Sportklasse Theo Leenderts 5
 20-04-2016 Grote prijs Koppert Biological – R’dam  Sportklasse Michéle Somers 22
 10-04-2016 Nedereindswberg  60+ Willem Hus 4
 10-04-2016 Eibergen  50+ Frank Nijssen 4
 10-04-2016 Eibergen  60+ Willem Hus 1
 09-04-2016 Rijswijk  50+ Frank Nijssen 9
 09-04-2016 Rijswijk  60+ Willem Hus 7
 09-04-2016 TMZ-Kampioenschap  – Kapelle  40+ Theo Leenderts 27
 09-04-2016 TMZ -Kampioenschap – Kapelle  40+ Michéle Somers 14
03-04-2016 ZoMoCo – de Mol Sportklasse Theo Leenders 44
03-04-2016 Eibergen 60+ Willem Hus 1
03-04-2016 Eibergen 50+ Frank Nijssen 5e
02-04-2016 TMZ Kampioenschap – Rilland 40+ Theo Leenderts 27
02-04-2016 TMZ Kampioenschap – Rilland 40+ Michéle Somers 14
02-04-2016 Rijsbergen 60+ Willem Hus 7
02-04-2016 Rijsbergen 50+ Frank Nijssen 9
   MAART :      
25-03-2016 Rijn-bollestreek competitie Sportklasse Laurens Koster 2
26-03-2016 Kallo (BE)   Willem Hus 3
25-03-2016 Almelo 50+ Frank Nijssen 5
 25-03-2016  Almelo  60+  Willem Hus 1
20-03-2016 Nieuwkuijk 50+ Frank Nijssen 8
20-03-2016 Nieuwkuijk 50+ Ralph Greupink 10
19-03-2016 Grote prijs van Rotterdam Sportklasse Theo Leenderts 49
19-03-2016 Amersfoort 50+ Frank Nijssen 15
19-03-2016 Amersfoort 50+ Ralph Greupink 27
19-03-2016 Amersfoort 50+ Peter Haas 28
19-03-2016 Amersfoort 60+ Willem Hus 1
13-03-2016 Rijn-Bollenstreek Competitie a,b,c, Laurens Koster 8
13-03-2016 Ronde van Leiden – Swift 50+ Frank Nijssen 5
13-03-2016 Ronde van Leiden – Swift 50+ Willem Hus 16
13-03-2016 Ronde van Leiden- Swift 50+ Ralph Greupink 35
06-03-2016 Ronde van de waardpolder – Haarlem 50+ Ralph Greupink 45
06-03-2016 Ronde van de waardpolder – Haarlem 50+ Frank Nijssen 42
06-03-2016 Ronde van de waardpolder – Haarlem 30+ Theo Leenderts 24
05-03-2016 Open kampioenschap VAN Amsterdam 60+ Willem Hus 6
05-03-2016 Open kampioenschap VAN Amsterdam 50+ Frank Nijssen 4
05-03-2016 Open kampioenschap VAN Amsterdam 40+ Theo Leenderts 3
   FEBRUARI :      
28-02-2016 Kampioenschap Zaanstreek Master 50+ Frank Nijssen 4
27-02-2016 Sleen Sportklasse Ralph Greupink 5
03-01-2016   Master Frank Nijssen 6